ADC Solution s.r.o.

Klášterní 25 , Plzeň 32600
Plzeň-město , Plzeňský kraj

Provádíme implementaci informačního systému Energis na sledování a vyhodnocování spotřeb energií. Naše firma zajišťuje vše od projektu až po implementaci systému, včetně technické podpory při jeho provozování. Součástí systému je monitoring, trendy měřených dat, historie, sledování odběrových diagramů elektřiny a zemního plynu,sledování provozních událostí, controlling,distribuce, emise atd. Našimi zákazníky jsou např. Škoda power, Škoda electric, Brush, Panasonic, Daikin, Lasselsberger atd. Rádi Vám pomůžeme při snižování nákladů na energie.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

AMCOBEX Information Technologies, s.r.o.

Prodáváme hardware, software a spotřební materiál. Zajišťujeme realizaci a správu počítačových sítí.Nabízíme vzdálenou správu počítačových sítí (kompletní outsourcing), nabízíme vypracování a realizaci koncepce zálohování dat (backup) a nasazení a realizaci systémů pro efektivní pořízení, správu a výměnu dokumentů v elektronické podobě (DMS systémy) i systémy pro efektivní tisk ve firmách.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.