Bestlift, spol. s r.o.

Jandova 10/3 , Praha - Vysočany 19000
Praha - hl. město , Praha a okolí

Pondělí 08:00 - 16:00
Úterý 08:00 - 16:00
Středa 08:00 - 16:00
Čtvrtek 08:00 - 08:00
Pátek 08:00 - 08:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Zajišťujeme komplexní služby v oboru výtahové techniky. Provádíme kompletní rekonstrukce výtahů, nové instalace a samozřejmě servis včetně všech potřebných revizí. Jsme ryze česká firma s dlouhodobou tradicí a mnohaletou zkušeností v oboru výtahů a výtahové techniky.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Výtahy Sýkora s.r.o.

Dodáváme a montujeme nové výtahy, včetně výtahových šachet. Odstraňujeme všechna bezpečnostní rizika dle inspekčních prohlídek, zlepšujeme užitné vlastnosti výtahů včetně řešení bezbariérového přístupu do výtahu. Společně s rekonstrukcí výtahu Vám nabízíme také renovaci stávajícího zábradlí schodiště, nebo montáž nového zábradlí. Změníme Vám tedy vzhled celého domu.

PAMAK s.r.o.

Provádíme veškeré stavební práce a to zejména : rekonstrukce stávajících objektů, zateplování fasád, výstavba domů na klíč, montáže vodovodů a kanalizací, topenářské práce, doprava stavebního materiálu a její složení hydraulickou rukou, likvidace odpadu a sutě, výkopové práce, pronájem suťových kontejnerů, autodoprava do 6 tun nákladu

BARKARAMA s.r.o.

Stavební práce.

Vladislav Mertlík

Stavební činnost, výstavba bytových a nebytových budov, příprava staveniště, zemní práce

DIAMANT UNIPOOL s.r.o.

Jsme výrobcem bazénů a bazénového zastřešení. Zaměřujeme se na vysokou kvalitu našich bazénů a zastřešení.

Larysa Prodanets

Firma se zabývá kompletní stavební činností v rámci Královehradeckého kraje. Dále děláme kompletní balící práce, jsme schopni Vám vyjít vstříc vašim požadavkům - vše záleží na domluvě!

Rambler Czech Republic s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment služeb spojených s projektováním a výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb.K vašemu bydlení zajistíme i výstavbu zahradních staveb jako jsou například terasy, pergoly, přístřešky, zahradní domky nebo sauny. Také se zabýváme rekonstrukcemi bytových jednotek a rodinných domů na klíč.

Marta Mešková

Nabízím služby v oblasti rozpočtování pozemních staveb pro investory, projektanty, stavební společnosti,. Výkaz výměr, položkový rozpočet, kontrola prostavěnosti. Výkon činnosti technického dozoru stavebníka, inženýrská činnost.

Stavba-Jonáš s.r.o

Naše firma se zabyva rekonstrukci a vystavbou rodinnych domu tesařskych, pokryvačskych praci.Rekonstrukci bytovych jader,vnitřni instalaci elektro,instalaterské,sadrokartonařské obkladačské prace omítek malby atd. fasady zamkové dlažby,odvoz suti kontejnerovou Avii nakladání suti+hliny kolovy nakladač JCB 160

SLUŽBY DELTA, spol. s r.o.

Provádíme kompletní stavební činnost. Realizujeme domy na klíč, provádíme projektovou činnost,stavební, truhlářské a tesařské práce, stavební dozor.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.