BF Tooling, spol. s r.o.

Soběšická 151 , Brno 63800
Brno-město , Jihomoravský kraj

Společnost poskytuje CNC obrábění, CNC frézování a vrtání. Dále dovážíme vše pro lakovny. Společnost vyrábí zvedací zařízení pro auto, moto a motokáry. Dále poskytuje autoservis, montáž a prodej výfuků, půjčování obytných automobilů. Opravy a montáž elektroinstalace autoalarmů, bezpečnostní a sluneční folie. Čištění a plnění klimatizací.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

ITM - CZ s.r.o.

Provádíme CNC soustružení.

Milan Nadrchal

Jsme autorizovaný záruční servis? vozidel AVIA , nosičů kontejnerů Charvát CTS Okřínek a motorů Cummins. Provádíme kompletní servis vozidel značky Avia a GO motorů Avia , Cummins , Iveco , Daf. Dále provádíme opravy a údržbu nákladních vozidel DAF, IVECO, MAN, MB a další. Vše do celkové hmotnosti 16 tun.

H2P Bohemia s.r.o.

Zabýváme se kompletní kovovýrobou, zámečnictvím, 3D tiskem, obráběním, svařování ale i soustružením, stavebním zámečnictvím a působí po celé České Republice.

Wonky s.r.o.

Provádíme mobilní obrábění a služby ve strojírenství.

Repoz, společnost s ručením omezeným

JSME ODBORNÍCI NA PEKAŘSKÉ A OBRÁBĚCÍ STROJE- opravy, nákup, prodej obráběcích a tvářecích strojů a nástrojů

KOVO HAKEN s.r.o.

Firma se zabývá kompletním CNC obráběním, CNC soustružením, pětiosém obráběním, multifunkčním obráběním, soustružením, frézováním, vrtáním a zakázkovou a sériovou výrobou kdy působí po celé České Republice mimo Moravy.

P & V Elektronic, s.r.o.

Jsme společnost se zaměřením na výrobu vinutých a mechanických dílů, jejichž hlavní uplatnění se nachází v elektronice a elektrotechnice. Disponujeme moderním vybavením jak v oblasti technologie navíjení, tak v oblasti strojního obrábění. Celá ČR.

Marek Kalus

výroba svářenců , vrtání plechů, obrábění svářenců ,obrábění a vrtání přírub , dělové vrtání ,

Petr Zeman

Obrábění kovů,plastu. Kusová výroba. Soustružení,frézování,vrtání,řezání.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.