AH Mobile, s.r.o.

bratří Dohalských 131/9 , Praha - Vysočany 19000
Praha - hl. město , Praha a okolí

Společnost AH Mobile s.r.o. nabízí svým zákazníkům kompletní služby, počínajíc prodejem hardwaru a softwaru, přes poradenství a servis až po komplexní řešení na míru. Specializujeme se především na mobilní technolgie, PDA zařízení, GPS navigace, notebooky a řešení založené na těchto produktech. V této oblasti máme letité zkušenosti, naši zaměstnaci spolupracují se společnostmi jako Microsoft, HP, HTC a další. Samozřejmě, najdete u nás i vše z oblasti IT, stolní počítače, tiskárny, příslušenství, fotoaparáty, software a mnoho dalšího. Jsme schopni zrealizovat i komletní dodávky tak, aby jste nemuseli nakupovat u mnoha dodavatelů, dodáme i to, co nenaleznete v naší nabídce, stačí nás kontaktovat a dohodnout podmínky. V případě vetších projektů spolupracujeme s partnery, kteří pro vás udělají vše, aby jste byli spokojeni stejně tak, jako bychom to dělali my sami.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

MICROWARE (tm), s.r.o.

Výstavba, správa a dohled počítačových sítí 24 hodiny denně, dodávky a servis počítačů. Intranet/Internet aplikace na klíč. LINUX, WINDOWS, účetní a poradenské služby. Automatizace LOXONE, KNX atd., pokladní systémy, vlastní systém řízení firmy MPV, doplňky systému Pohod

Gregor

Prodáváme počítače, programy a příslušenství Provádíme i servis počítačů a příslušenství. Provádíme instalaci, aktualizaci a reinstalaci operačních systémů, ovladačů a softwaru. Prodáváme a opravujeme také vysílačky, antény a příslušenství.

PROTON Services s.r.o.

Hardware - instalace, poradenství; Hardware - sítě; Počítače - servis

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.