URALEX s.r.o.

Uhelná 1186/8 , Olomouc 77900
Olomouc , Olomoucký kraj

Zajišťujeme technické a ekonomické poradenství v oblasti zahraničního obchodu se zeměmi bývalého Sovětského svazu, a to hlavně - od Běloruska, Ukrajiny, Kazachstánu po oblast Ruské federace Moskevské oblasti až dálného východu. Poradenství poskytujeme v těchto oblastech: vyhledávání kontaktů možné spolupráce informace a marketing o těchto trzích možnosti investování a spolupráce vývoz a dovoz zboží jazyková pomoc zajišťování víz, ubytování a technické pomoci zastupování obchodních společností v těchto oblastech další služby podle požadavků zákazníka.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

SMART ENERGO

Firma se zabývá energetickým poradenstvím, dodávkou elektřiny, zemního plynu, zajišťuje led světelné projekty, prodává a instaluje tepelné čerpadla, klimatizace, vzduchotechniku, rekuperaci, fotovoltaické elektrárny pro domácnosti i firmy, zařizujeme PENB, kotlíkové dotace, dotace z NZÚ a působí po celé České republice.

VIATHERM s.r.o.

Zaměřujeme se na velkoobchodní prodej topenářské techniky značky Unical. Zajišťujeme dovoz a distribuci kotlů a náhradních dílů. Dodáváme závěsné a kondenzační plynové kotle, tepelná čerpadla, podlahové vytápění, termočlánky univerzální, detektory úniků či hlavice. Prodej komponent topných systémů značky Honeywell. Dodávka a montáž plynových kotelen.

Ivan Tyl

Úprava zeleně intravilánu i extravilánu se zaměřením na dřeviny. Hlavní činností pak arboristika a rizikové kácení kolem dopravních koridorů, energetických sítí apod. Dalšími činností firmy jsou komplexní práce v lesnictví a prodej palivového dříví.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.