Penzion-Restaurace U Hrádku

Lukov 25 , Lukov 66902
Znojmo , Jihomoravský kraj

Komfortně zařízený penzion s restaurací, situovaný v samotném centru Národního parku Podyjí nedaleko kouzelného kaňonu řeky Dyje na okraji malebné vesničky Lukov na Dyjí. Okolí penzionu lemuje netknutá příroda Np Podyjí, pyšnící se pohádkově, krásnou přírodou s tak bohatou flórou a faunou, kterou byste jen stěží ve střední Evropě hledali. Prosím vstupte a seznamte se s širokou nabídkou možností našeho penzionu, která jak pevně věříme osloví nejen příznivce aktivní dovolené, ale i Vás všechny kteří hledají klidnou rodinnou dovolenou v přírodě s důrazem na vysoký standart ubytování. Vzhledem k příznivé poloze nedaleko města Znojma a především hraničního přechodu se sousedním Rakouskem jste našimi vítanými hosty i Vy firemní zákazníci. Penzion nabízí ubytování v nadstandardně vybavených dvojlůžkových pokojích s možností jedné až dvou přistýlek. Každý z pokojů je vybaven vlastním sociálním zařízením, sprchou, fénem, televizorem a minibarem. V penzionu je zajištěn pravidelný, pokojový servis a možnost zapůjčení dětské postýlky s ložním prádlem. Přestavba původně prvorepublikové vesnické vilky započala v roce 1992 a do provozu jej uvedla v roce 1998. V součastné době se dokončují poslední úpravy na další nové části penzionu, jenž bude sloužit jako department s vysokým standardem ubytování. Penzion se nachází uprostřed velké, oplocené zahrady s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou. Prostranství umožňuje bezstarostný pohyb malých dětí. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku u vchodu penzionu (bez poplatku) a zaručuje Vám dokonalý přehled o dění v okolí Vašeho čtyřkolového miláčka. Taktéž je zajištěna úschova Vašich kol. V restauraci penzionu nabízíme ubytovaným hostům, možnost připojení (ISDN) na internet. Penzion leží přímo na cykloturistické trase Greenways Praha – Vídeň. V bezprostřední blízkosti penzionu můžete taktéž navázat na nesčetné množství turistických, cykloturistických a vinařských tras, které protínají celý Národní park Podyjí a pokračují přes hraniční přechod Čížov – Hardegg popř. Hnanice –Mitterretzbach do Národního parku Thayatal v sousedním Rakousku. Rádi Vám zapůjčíme kola a poradíme s přípravou individuálního, turistického programu. Nabízíme možnost zakoupení aktuálních turistických map, vinařských předmětů a pohlednic okolí. V širším okolí nalezneme nejen mnoho cenných kulturní a technických památek, ale i řadu kouzelných hradů, zámků a zřícenin.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Juniorhotel Roxana

Lyžařská škola, půjčovna lyží a snowboardů, základy horolezectví, lanové centrum, jízdy na kajacích a raftu, bowling, kuželky, jízdy na koních, /jaro-podzim/, horská kola, ale i herna, klubovna a vinárna.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.