STYL INVEST CZ, s.r.o.

Bořivojova 878/35 , Praha - Žižkov 13000
Semily , Liberecký kraj

Pondělí 07:00 - 15:00
Úterý 07:00 - 15:00
Středa 07:00 - 15:00
Čtvrtek 07:00 - 15:00
Pátek 07:00 - 15:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku převážně z laminované nebo dýhované dřevotřísky, příp. MDF. Vyrábíme kuchyňské linky na zakázku včetně návrhu, zaměření a montáže. Kuchyně vybavujeme na přání širokou škálou vybavení a doplňků včetně elektrospotřebičů (Fagor, Gorenje, Mora a dalších výrobců), dřezů a vodovodních baterií. Dále nabízíme výrobu vestavných skříní, obývacích stěn, postelí a dvojlůžek (i čalouněných včetně nabídky matrací a lamelových roštů) a kancelářský nábytek. Pro výrobu používáme materiály Kronospan, Egger, Thermopal, foliovaná MDF dvířka Trachea a kování dle přání a cenových možností zákazníka - od firem FGV až po Hettich nebo Blum.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Truhlářství Škrdla Michael

Všestranná truhlářská výroba na zakázku. Výroba z masivu, dýhovaných desek, LTD a ostatních truhlářských a nábytkových materiálů. Kompletní vybavení interiéru-podlahy, obložení stěn a stropů, schody, stole-stolky,kuchyně, nábytek, postele, eurookna, dveře, obložky, stěny, plovoucí podlahy. Pergole, zahradní nábytek, zimní zahrady, garážová stání, ploty, doplňky.

ABC Harmanček, s. r. o.

Truhlářské práce - výroba nábytku na zakázku i s montáží: kuchyně, skříně, interiéry, stavební práce: výkopové práce a stavby RD na klíč

Rudolf Kinzl

Nabízíme zednické práce, tesařské práce, stěhování, výrobu nábytku na zakázku, realizaci střech.

Truhlářství Karel Doležal

Vyrábíme sedací nábytek na zakázku, tvarové a ohýbané překližky, židle, stoly a křesla. nábytek pro divadla a kina

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.