Milan Šesták

Peškova 516 , Ústí nad Labem - Mojžíř 40331
Ústí nad Labem , Ústecký kraj

Renovace bytových a nebytových prostor, pokrývačské a klempířské práce, výstavba rodinných domů na klíč, renovace koupelen a kuchyní, vyzdívání příček, realizace nové omítky a oprava všech druhů omítek, štukování, veškeré štukatérské práce a tmelení, výkopové práce , malování objektů, bytů, elektrikářské práce včetně rozvodu, oprava a výstavba obkladů a dlažeb - vnitřních i venkovních, osazování oken a dveří, betonování podlah a ostatní betonáže, úpravy terénů, opravy a vyzdívání komínů, realizace celé hrubé stavby, stavba základové desky zateplovací a izolační systémy, ošetření zdí proti plísním, renovace fasád, sádrokarton.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Jiří Krejčí

Nabízíme izolaci nové generace, tzv. nástřikové PUR pěny. Vhodná pro izolaci střech, podkroví, podlah, bazénů, zásobníků, chladících zařízení atd. Více na www.ceskaizolacni.cz.

SAFARY HOLDING GROUP s.r.o.

Stavební práce.

U SYSTEME spol. s r.o.

Nabízíme široký sortiment stavebního materiálu - Cihly, tvárnice; Obklady, dlažby, krytina na střechy.

INSTA CZ s.r.o.

Stavební práce. Stavba kanalizací, čistíren odpadních vod, komunikací a chodníků. Provádění parkových úprav.

Jiří Suchý

Provádíme izolace, izolační práce,rodinné domy na klíč, fasády, Preferujeme Středočeský kraj.

BF group s.r.o

Zabýváme se zakládáním staveb, zednickou prací.

Peter Menšík

Provádím tesařské i pokrývačské práce. Nabízím kompletní dodávku střech, zahradních domků, altánů a pergol. Pokládám veškeré střešní krytiny. Zabývám se výrobou krovů.

DOAL, s.r.o.

Stavební činnost

LimaSTAV s.r.o.

V regionu plzeňska, klatovska a železnorudska .Stavební firmy .

Pavel Pivný

Dodávka a montáže kompletních sádrokartonových systémů včetně izolací, parotěsné folie a požárních řešení staveb.Montáž světelných ramp pro nepřímé osvětlení, montáže výstavních stánků, malířské a obkladačské práce, dokončovací stavební a interiérové práce.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.