Jiří Novotný

Haškova 978/0 , Liberec 46006
Liberec , Liberecký kraj

Speciální práce, stavební systémy (montované podhledy). Montáž sádrokartonu, minerální podhledy, polystyrenové podhledy. Provádí snižování stropů, příčky, podkroví, půdní a sklepní vestavby, předsazené stěny. Konzultace a rozpočet zdarma, záruka 36 měsíců 12 letá praxe. Truhlářské práce. Opravy a montáž, dřevěné zárubně, dveře, prahy parapety, garnyže, regály, policové stěny, vestavěné skříně, bary obklady stěn, šikmin a stropů. Palubky, konzultace a rozpočet zdarma, záruka 36 měsíců 12 letá praxe. Nábytek, bytové doplňky, opravy, renovace. Renovace kuchyňských linek (výměna pracovních desek a dvířek, dřezů a baterií). Vestavěné skříně, bary. Konzultace a rozpočet zdarma, záruka 36 měsíců a 12 letá praxe. Stavební práce obklady, dlažby, podlahy a jejich provedení. Renovace obkladů z palubek. Provádí podlahářské práce, plovoucí podlahy z lamina, ze dřeva, ze sádrokartonu, z podlahovek, DTD, OSB. Rekonstrukce podlah. Provedení stavební izolace. Montáž tepelné a zvukové izolace, zateplování panelákových bytů. Stavební práce drobné. Rekonstrukce bytová jádra (včetně výměny sanity - WC, umyvadlo, vana).

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

TENKRÁT a SYN, s.r.o.

Provádíme veškeré rekonstrukce a přestavby bytových i nebytových prostor, zednické, malířské i sádrokartonářské práce. Realizujeme také zateplení fasád, bagrování, odvoz suti, obklady a dlažby. Montujeme kuchyně a nábytek. Zajišťujeme výměny a začištění oken nebo výstavbu pergol a krbů.

Pvkp stavební, s.r.o.

Prioritním předmětem podnikání je provádění staveb, výstavba inženýrských sítí a technologických celků s tím souvisejících, montážní práce předizolovaných horkovodních a parovodních systémů jak z klasických ocelových tak i ze skloepoxidolaminátových potrubí. Společnost se dále zabývá prováděním veškerých prací HSV a PSV, s tím že je důraz kladen na provádění veškerých prací vlastní kapacitou. Plynofikace, vodovody, kanalizace, parovody.

Dmytro Oleksiuk

Firma působí ve stavebnictví.

FIRMA BUDOWLANA "KISBUD" MARIUSZ KISZŁO FILIP KISZŁO SPÓŁKA CYWILNA

Provádíme stavební práce, strojní omítky, lité podlahy, zejména fasády. Provádím zemní a výkopové práce (práce minibagrem - výkop základů, bazénů, jímek, úprava pozemku,

PWB stavby s.r.o.

Společnost PWB stavby s.r.o. se zaměřuje na realizaci pozemních staveb, výstavbu průmyslových, administrativních a bytových staveb, včetně rodinných domů. Společnost je generálním dodavatelem novostaveb a rekonstrukcí. Středně velkým zakázkám, převážně v regionu Vysočina, Střední čechy, Jižní Morava a Praha.

Jaroslav Zámorský

Zajišťujeme kompletní stavební práce, výstavby nízkoenergetických i pasivních domů na klíč včetně rekonstrukce, opravy interiérů a přípravu pozemků. Opravujeme zdi, fasády, střechy a zateplujeme. Provádíme rekonstrukce podlah, stropů i schodišť, sanace suterénů a obytná podkroví.

SYTYS.cz s.r.o.

Realizujeme výstavbu a rekonstrukci silnic,parkovišť,chodníků a dalších zpevněných ploch, cyklostezek,polních a lesních cest,zemní práce a terénní úpravy revitalizace městských parků, ulic, náměstí.Výstavba, rekonstrukce vodovodních a kanalizačních sítí měst a obcí vč. přípojek, protipovodňová opatření, hydrotechnické stavby, úprava koryt vodních toků provádění betonových monolitických konstrukcí, inženýrských objektů, zdí a retenčních nádrží, pozemní stavitelství – občanské a průmyslové stavby

Miroslav Prusenko

Nabízíme hrubé stavby rodinných domů, rekonstrukce, obkladačské práce, instalatérské práce.

Kyrian Petr

Nabízíme výrobu dřevostaveb, rekonstrukce střech.

Ján Kubis

Dodání a montáž obloukových hal. Opláštění hal textilií, hliníkem KOB, soluxem.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.