A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o.

Letohradská 3 , Praha 7 17000
Praha - hl. město , Praha a okolí

Naše společnost se zabývá prodejem zdravotnické techniky (zejména plicní ventilátory, ventilátory pro domácí péči, anesteziologické přístroje, ohřevy pacienta a tekutin, pacientské monitory, antidekubitní systémy), následným servisem zdravotnické techniky a prodejem spotřebního zdravotnického materiálu (např. filtry, endotracheální roury, masky, dýchací okruhy aj.) v oblasti intenzivní péče, kardiologie nebo např. anesteziologie na odděleních ARO či JIP.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Cool agency s.r.o.

Firma Cool Agency se zabývá kompletními ochrannými pomůckami jako jsou roušky, ústenky a respirátory FFP2 po celé České Republice.

PROMOS, spol. s r.o, projekce, montáže, servis

Firma PROMOS spol. s.r.o. sídlící ve Valašském Meziříčí byla založena v roce 1991. Hlavním předmětem činnosti firmy je výroba, prodej a servis zdravotnické techniky pro intenzivní péči, anesteziologicko resuscitační oddělení, lůžková oddělení atd. Produkty: germicidní lampy, bezdrátová signalizace, pulsní oxymetry, EKG, infuzní technika, porodní systémy a vany, odsávačky

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.