CATHEDRAL Software , s.r.o.

Netušilova 1622/3 , Prostějov 79601
Prostějov , Olomoucký kraj

Zlepšujeme fungování obchodních a výrobních firem - dodáváme informační systém Helios Orange a násladně optimalizujeme procesy. Vyvíjíme vlastní konfigurátor výrobků ArisCAT, který interním obchodníkům i zákazníkům umožňuje uživatelsky konfigurovat výrobky pro rychlé cenové kalkulace a snadné předání informací do výroby. Jsme specialisté na optimalizace kapacitního plánování výroby.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Data Protection Delivery Center, s.r.o.

Mnohé firmy investují do IT, aby měly servery, sítě a počítače. Naši zákazníci, ať již velcí či malí, vynakládají prostředky do IT z lepších pohnutek - aby lépe fungoval provoz a obchod, aby v každé situaci byli ochráněni před záškodníky i proti vlastním chybám. Naši zákazníci nechtějí na IT ušetřit, ale vydělat! Svět se technologicky mění a náš tým s ním drží krok. I pro velké výrobce HW a SW jsme seriózním technologickým partnerem s řadou ocenění a certifikací.

Globesystem s.r.o.

Zajišťujeme dodávky výpočetní techniky od prodeje jednotlivých kusů po rozsáhlé komplexní dodávky.

Jiří Marek

Tvorba webových stránek a e-shopů

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.