Priessnitzovy léčebné lázně a.s.

Priessnitzova 12/299 , Jeseník 79003
Jeseník , Olomoucký kraj

Priessnitzovy léčebné lázně a.s. poskytují svým klientům léčení poruch dýchacích, oběhových, kožních, duševních, ženských a poruch látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí. Lázeňská léčba je založena na využití přírodních léčivých zdrojů, kombinovaných s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami. Kromě léčebného tělocviku, elektroléčby a vodoléčby jsou pro Priessnitzovy léčebné lázně typické: Priessnitzova pohybová terapie, Priessnitzovy koupele, bylinkové a perličkové koupele, skupinová cvičení, inhalace, elektrospánek, muzikoterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, lymfodrenáže, plynové injekce, světloléčba, arteterapie, computerová kineziologie a postupy myoskeletární medicíny. Lékaři mají k dispozici vlastní biochemickou laboratoř a laboratoř pro funkční vyšetření srdce a plic včetně zátěžových testů a zátěžové vyšetřovací okruhy. V lázních je zajištěna nepřetržitá lékařská služba. Léčení je poskytováno také hostům, kteří nebydlí v lázeňských domech. Zajímavou náplň mají i krátkodobé ozdravné pobyty, které mají za cíl zvýšit tělesnou i duševní kondici. PLL a.s. poskytují léčbu také pro děti a dorost. Lázně fungují také jako ubytovací zařízení pro klienty, kteří nepožadují lázeňské procedury. V lokalitě se nachází *** a **** hotely. V areálu je možné využít mnoho sportovních a kulturních příležitostí jako např. minigolf, půjčovnu horských a dětských kol, dětských autíček a terénních koloběžek, tenisové kurty, víceúčelová hřiště, dětská hřiště s multifunkčními sestavami, rehabilitační bazén, fitness, solárium, saunu, posilovnu, nordic walking, knihovnu s internetem, solnou mikroklimatickou jeskyni, videokavárnu, taneční večery. Dále lázně disponují také množstvím gastronomických a kongresových zařízení pro pořádání firemních akcí, soukromých akcí, svateb, setkání, seminářů atd. včetně technického vybavení. Oblast, ve které se Priessnitzovy léčebné lázně nachází je vhodná jak pro turistiku, cykloturistiku tak pro strávení klidné a zároveň atraktivní rodinné dovolené. V okolí je možné navštívit množství kulturních či přírodních památek, rozhleden, muzeí, zámků, jeskyní, jezer, horských vyhlídek a mnoho dalších zajímavých míst.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Zdeněk Černý

Provádím odborné revize elektro a zároveň provozuji masážní salon: Naší specializací je klasická rekondiční masáž, masáž nahřátými lávovými kameny a baňková masáž. Veškeré tyto masáže provádí specializovaný masér s dlouholetou praxí p. Zdeněk Černý Více zde: http://masazni-salon-zdenda.webnode.cz/

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.