B + K NÁBYTEK, s.r.o.

Michelská 964/78 , Praha 4 14100
Praha - hl. město , Praha a okolí

Návrhy a realizace interiérů, konzultace a poradentství v oblasti interiérů, kompletní návrhy, řešení dispozice interiérů, výroba a dodání nábytku na zakázku. Stavební úpravy interiérů, zajištění legislativy spojené s žádostí o stavební povolení, kompletní realizace stavebních úprav interiérů.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Zdeněk Coufal

Provádíme rekonsrukce výtahů, rekonstrukce a stavby výtahových šachet, opláštění výtahových šachet, stavební činnost. Sádrokartony, půdní vestavby.

AJAX CZ s.r.o.

dodávky zdravotnického, kancelářského a školního nábytku

Petr Mach

Provádíme půdní vestavby, montáže sádrokartonů, malířské a zednické práce, opravy a zateplování fasád a rekonstrukce bytových jader, bytů a domů. Dále nabízíme služby hodinového manžela.

ATELIER KUNC architects, s.r.o.

Navrhování a realizace interiérů, staveb a atypických výstavních expozic.

DIAMANT UNIPOOL s.r.o.

Výroba bazénů, výroba zastřešení bazénů, dovoz vířivek, dovoz infrasaun, dovoz van, dovoz sprchových masážních koutů, dovoz koupelnového nábytku.

Miloš Heřman

Provádíme zednické práce, obklady, pokládku dlažby, rekonstrukce koupelen a bytových jader,zámková dlažba,ploty,sádrokarton,subdodávkou elektro a vodoinstalace,bagrování minibagrem a kontejner

Larysa Prodanets

Firma se zabývá kompletní stavební činností v rámci Královehradeckého kraje. Dále děláme kompletní balící práce, jsme schopni Vám vyjít vstříc vašim požadavkům - vše záleží na domluvě!

Tryskon stavební s.r.o.

Kompletní stavební činnost, rekonstrukce nemovitostí, bytová jádra, renovace parket a podlah, komplexní podlahářské služby, návrhy a realizace interiérů

Jaroslav Malý - INNA

výroba zakázkového nábytku na míru

Vltavotýnský nábytek, s.r.o.

Výroba jídelních setů na míru, návrhy a realizace náročných interiérů např. restaurace, pensiony, kulturní domy, kavárny, soukromé byty, bowling, multifunkční centra, kuchyně, obývací stěny, ložnice, moderní, klasický i rustikální styl.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.