Ing. Václav Kopecký

Kostelní 363/22 , Praha-Holešovice 17000
Praha - hl. město , Praha a okolí

Zajišťuji zpracování účetní evidence, zúčtování SZ a ZP pro fyzické osoby, zpracování účetnictví pro právnické osoby, mezd, daňových přiznání, roční závěrky. Kontakt s úřady.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

EMU účetnictví, spol. s r.o.

Zpracování účetnictví, daňové evidence a mezd

Blanka Husáková

Nabízím kompletní vedení účetnictví a daňovou evidenci.

TH.data a.s.

Nabízíme komplexní servis ve finanční, účetní, daňové a mzdové oblasti pro podnikatelské i nepodnikatelské subjekty, tuzemské i zahraniční. Poskytované služby provádíme v rozsahu a šíři odpovídající všem potřebám a požadavkům klientů od řešení aktuálních jednotlivých záležitostí po kompletní outsourcing dané oblasti. Díky našim znalostem, dovednostem a flexibilitě, pomáháme klientům snížit náklady, zvýšit výkonnost firmy a dosahovat stanovených cílů. S

Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání: DPH, silniční daň, daň z příjmů pro právnické i fyzické osoby. Spolupráce s daňovým poradcem i právníkem.

PETRA RYŠAVÁ

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování daňových přiznání a mezd

Ing. Zdeňka Urbánková

Nabízíme zpracování účetnictví.

HACO, spol. s r.o.

Nabízím vedení účetnictví, poskytování daňového poradenství

Antonín Horák

Účetní a daňové poradenství.

Easy Tax & Advisory s.r.o.

Společnost vznikla v září 2015, kdy byla založena majitelem firmy, který se již více něž 10 let pohybuje v oblasti účetnictví a daní. Poskytujeme účetní a daňové poradenství, a vedení on-line účetnictví. Svým klientům připravíme vždy řešení na míru.

Ing. Irena Balíková, MBA

Nabízím vedení účetnictví a daňové poradenství.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.