RISO AGENTURA

Skalácká 306/12 , Ostrava - Muglinov 71200
Ostrava-město , Moravskoslezský kraj

Tiskoviny, knihy vydavatelství, nakladatelství. Tisk ofset, knihtisk, tisk, polygrafie. Tisknutí (dopisních papírů, vizitek, katalogů). Agentura reklamní, reklamní služby, signmaking. Reklama, samolepicí folie, reklamní tabule a nápisy. Služby v oblasti venkovní reklamy. Výroba a instalace reklamních tabulí, naváděcí systémy měst, obcí a firem. Polepy automobilů. Reklamní plochy, billboardy. Pronájem reklamní plochy. Výroba a instalace billboardů. Tamponový tisk, tisk reklamní předměty, vlajek, transparentů. Textil, oděvy. Potisky a úpravy triček, trička, pracovní oděvy. Světelná reklama, neony. Výroba světelná reklama.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

SKY Promotion s.r.o.

Jsme kreativní reklamní a produkční agentura.Nabízíme komplexní reklamní služby od návrhů až po realizace a výrobu. Působíme v oblasti reklamy, grafiky, potisků, výšivek, zakázkového potisku bot, tvorby webových stránek a eshopů. Nabízíme reklamní textil, pracovní oděvy a obuv, reklamní a dárkové předměty. Zajišťujeme golfové turnaje, firemní akce na klíč a další nevšední zážitkové eventy.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.