NOVÝ & synové s.r.o.

Kpt. Stránského 977/11 , Praha 9 19800
Praha - hl. město , Praha a okolí

Internetový obchod - počítače, notebooky, komponenty, pokladní systémy XPOS, PDA, navigace GPS, spotřební materiál, média, digitální fotoaparáty,videokamery, SW, počítačové hry, herní konzole a vše potřebné kolem výpočetní techniky.... Prodáváme i na splátky - Multiservis, nebo na leasing GRENKELEASING. Akceptujeme i platební karty.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Atlantis Laundry Equipment s.r.o.

Nabízíme průmyslové pračky a sušičky pro prádelny a profesionální pračky a sušičky ns mincovníkem i bez mincovníku pro ubytovny, hotely, hostely a samoobslužné prádelny. Zabezpečujeme dodávku, instalaci, záruční a pozáruční servis.

AMCOBEX Information Technologies, s.r.o.

Prodáváme hardware, software a spotřební materiál. Zajišťujeme realizaci a správu počítačových sítí.Nabízíme vzdálenou správu počítačových sítí (kompletní outsourcing), nabízíme vypracování a realizaci koncepce zálohování dat (backup) a nasazení a realizaci systémů pro efektivní pořízení, správu a výměnu dokumentů v elektronické podobě (DMS systémy) i systémy pro efektivní tisk ve firmách.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.