JETY-ELEKTRO s.r.o.

Lada 62 , Česká Lípa 47001
Česká Lípa , Liberecký kraj

Naše firma se zabývá kompletním řešením elektroinstalací průmyslových objektů, rodinných domů, bytů a další. Průmyslové instalace. Elektrorozvody průmyslových objektů, revize výroba rozvaděčových skříní a rozvodnic VN a NN rozvodny. Instalace kamerového systému, instalace zabezpečovacích systémů, montáže a revize hromosvodných sítí. Občanská výstavba, montáže a rekonstrukce elektroinstalace bytů, rodinných domků a obytných domů, elektropřípojky, montáže a opravy hromosvodů. Instalace zabezpečovacích systémů. Vypsání žádosti k odběru elektrické energie s dodavatelem elektrické energie, poradenství při výběru nejvýhodnější sazby, montáže pohybových PIR čidel v panelových domech. Výchozí a periodické revize. Elektrorozvodů průmyslových objektů, elektrorozvodů občanské výstavby (byty, rodinné domy, obytné domy), hromosvodových soustav, VN a NN rozvoden. Ručního nářadí podle ČSN 33 1600, elektrických spotřebičů podle ČSN 33 1610.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Milan Holub

Provádím různé druhy práce: drobné zednické práce, údržbu nemovitostí, údržbu zahrad a ostatní řemeslné práce. elektroinstalace,silnoproudé instalace,sádrokartony,suché stavby,žaluzie

Zdeněk Černý

Provádím odborné revize elektro a zároveň provozuji masážní salon: Naší specializací je klasická rekondiční masáž, masáž nahřátými lávovými kameny a baňková masáž. Veškeré tyto masáže provádí specializovaný masér s dlouholetou praxí p. Zdeněk Černý Více zde: http://masazni-salon-zdenda.webnode.cz/

OES s.r.o.

Provedeme technické práce, realizaci silových elektroinstalací a osvětlovací techniky průmyslového i bytového charakteru. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací a tepelných čerpadel. Zrealizujeme požární signalizaci ( EPS),zabezpečovací systémy (EZS),digitální i analogové vstupní audio a video systémy. Provedeme dodávku instalaci solárních teplovodních i fotovoltalických panelů, zajistíme i zapojíme požadované spotřebiče. Dodáváme světelné zdroje a svítidla.

Filip Hajný

Provádíme elektroinstalace bytových i nebytových prostor. Zařídíme vše od elektroměru po revizi.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.