Brodská stavební spol. s r.o.

okres Havlíčkův Brod , Lipnice nad Sázavou 200 58232
Havlíčkův Brod , Vysočina

Popis firmy: Naše společnost zajišťuje komplexně všechny činnosti ve stavebnictví. Zkušenosti našich pracovníků i vedení firmy ze všech druhů staveb pozemního stavitelství umožňují stavbu realizovat kompletně od zhotovení projektu přes provedení stavby až po vybavení interiérem. S ohledem na pružnost a velikost firmy jsme se v posledním období zaměřili především na novostavby či přestavby RD, bytových domů a objektů občanské vybavenosti, kde jsme schopni plnit požadavky zákazníků na kvalitu a cenu prováděného díla. Našimi zákazníky je kladně hodnocena především komplexnost prací a odborná způsobilost při pružném řešení všech technických problémů či detailů specifických pro každé jednotlivé stavební dílo. Služby naší společnosti doplňuje vzorková prodejna keramických dlažeb a obkladů, veškerých podlahovin (lamino, dřevo, PVC, lina, koberce), krbových kamen a kuchyňských linek. Veškeré tyto materiály jsme samozřejmě schopni dodávat včetně montáže. V současné době zaměstnává naše firma 25 zaměstnanců. Z toho 4 technici a 21 dělníků v profesích zedník, sádrokartónář, lešenář, tesař, obkladač, zámečník, truhlář, podlahář. S ohledem na rozsah stavebních zakázek víceméně stále spolupracujeme se specialisty v oborech klempíř, pokrývač, instalatér, topenář, elektrikář.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

BARKWIST s.r.o.

Naše společnost zajištuje kompletní dodávky stavebních prací, hydroizolace, termoizolace, rekonstrukční práce. Děláme zakázky: Praha, Středočeský kraj a severní Čechy.

PWB stavby s.r.o.

Společnost PWB stavby s.r.o. se zaměřuje na realizaci pozemních staveb, výstavbu průmyslových, administrativních a bytových staveb, včetně rodinných domů. Společnost je generálním dodavatelem novostaveb a rekonstrukcí. Středně velkým zakázkám, převážně v regionu Vysočina, Střední čechy, Jižní Morava a Praha.

FALTÝNEK STAVBY s.r.o.

Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti.

Kyrian Petr

Nabízíme výrobu dřevostaveb, rekonstrukce střech.

JV Dlažby s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá pokládkou dlažby a související činností. Pokládáme jak strojně, tak ručně. Zakládáme si nejen na rychlosti pokládky, ale především na kvalitě provedené práce.

Zednictví Slavomír Černý

Provádíme zednické a obkladačské práce. Nabízíme montáž SDK konstrukcí, výstavbu bytových jader, zateplovací práce a opravy fasád. zabýváme se kompleními rekonstrukcemi jak domů tak bytů, rekonstrukce bytových jader,zateplení domů, fasády,

Václav Polák

Výstavba, rekonstrukce, fasády, pokrývačské práce, obklady dlažby, zámkové dlažby, instalatérské práce.

Jaroslav Zámorský

Zajišťujeme kompletní stavební práce, výstavby nízkoenergetických i pasivních domů na klíč včetně rekonstrukce, opravy interiérů a přípravu pozemků. Opravujeme zdi, fasády, střechy a zateplujeme. Provádíme rekonstrukce podlah, stropů i schodišť, sanace suterénů a obytná podkroví.

Pvkp stavební, s.r.o.

Prioritním předmětem podnikání je provádění staveb, výstavba inženýrských sítí a technologických celků s tím souvisejících, montážní práce předizolovaných horkovodních a parovodních systémů jak z klasických ocelových tak i ze skloepoxidolaminátových potrubí. Společnost se dále zabývá prováděním veškerých prací HSV a PSV, s tím že je důraz kladen na provádění veškerých prací vlastní kapacitou. Plynofikace, vodovody, kanalizace, parovody.

TENKRÁT a SYN, s.r.o.

Provádíme veškeré rekonstrukce a přestavby bytových i nebytových prostor, zednické, malířské i sádrokartonářské práce. Realizujeme také zateplení fasád, bagrování, odvoz suti, obklady a dlažby. Montujeme kuchyně a nábytek. Zajišťujeme výměny a začištění oken nebo výstavbu pergol a krbů.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.