Jiří Musil

Boskovická 1379/13 , Brno-Řečkovice a Mokrá Hora - Řečkovice 62100
Brno-město , Jihomoravský kraj

Zabýváme se prodejem a výrobou nábytku na míru od malé poličky po vybavení kompletního interiéru. Slova jako jsou „nejde vyrobit“ neznáme, vždy se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc. Jsme zaměřeni na kompletní dodávku interiérů na míru. Dodáváme nábytek z lamina, dýhovaných desek, lakované MDF, masivu a jiných dostupných plošných materiálů. Specializujeme se na dodávku kuchyňských linek, vestavěných skříní, dětských a obývacích pokojů, postelí, kanceláří, čalouněného nábytku, ale i jiného atypického nábytku na přání zákazníka. Na základě Vašich podkladů Vám rádi zpracujeme grafický návrh včetně předběžné cenové kalkulace, a to zcela zdarma a nezávazně. Váš požadavek na nábytek můžete zaslat pomocí odkazu , kde napíšete několik základních údajů nezbytných pro zpracování kalkulace. Pokud máte podklady pro zpracování cenové nabídky rozsáhlejší, případně je chcete doplnit obrázkem či nákresem, můžete je zaslat e-mailem.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Truhlářství Škrdla Michael

Všestranná truhlářská výroba na zakázku. Výroba z masivu, dýhovaných desek, LTD a ostatních truhlářských a nábytkových materiálů. Kompletní vybavení interiéru-podlahy, obložení stěn a stropů, schody, stole-stolky,kuchyně, nábytek, postele, eurookna, dveře, obložky, stěny, plovoucí podlahy. Pergole, zahradní nábytek, zimní zahrady, garážová stání, ploty, doplňky.

ABC Harmanček, s. r. o.

Truhlářské práce - výroba nábytku na zakázku i s montáží: kuchyně, skříně, interiéry, stavební práce: výkopové práce a stavby RD na klíč

Truhlářství Karel Doležal

Vyrábíme sedací nábytek na zakázku, tvarové a ohýbané překližky, židle, stoly a křesla. nábytek pro divadla a kina

Rudolf Kinzl

Nabízíme zednické práce, tesařské práce, stěhování, výrobu nábytku na zakázku, realizaci střech.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.