Rekonstrukce - Tomšík

Sosnová 150 , Sosnová 79314
Opava , Moravskoslezský kraj

Provádíme rekonstrukce koupelen, bytového jádra, kompletní rekonstrukce a půdní vestavby. Nabízíme také profesionální opravy a rekonstrukce elektroinstalace. Provádíme instalace rozvodu tepla, vody a odpadních systému. A to jak u novostaveb tak u rekonstruovaných rodinných domů a panelových domů. Instalujeme sanitární techniku, vodovodní baterie, sprchové kouty a zástěny, ohřívače vody a mnoho dalšího. Firma Rekonstrukce Tomšík působí v oblasti Opavy, Bruntálu, Krnova, Ostravy a okolí. Spolupráce s námi se Vám vyplatí Naším krédem je spokojený zákazník. Práce se snažíme realizovat v co nejkratším čase, ne však na úkor kvality. Dodržujeme všechny technologické postupy udávané výrobci. Dle katalogu s Vámi vybereme vhodné sanitární vybavení, obklady aj. Zajišťujeme lakýrnické a malířské práce pro finální úpravu vzhledu. Zajistíme odvoz a likvidaci vzniklé sutě na skládce. Po dokončení všech prací po sobě řádně uklidíme a vše nepotřebné odvezeme, takže Vás nečeká pracný úklid jako po jiných firmách. Zaručujeme solidní jednání, vstřícný a aktivní přístup všech našich pracovníků. Neostýchejte se na cokoli zeptat a kontaktujte nás. Na všechny Vaše dotazy rádi odpovíme. Naše malá stavební firma je schopna Vám nabídnout nejnižší cenovou kalkulaci na trhu, protože nemáme téměř žádné režijní náklady. Zpracujeme nové rozvody vzduchotechniky, aktivní nebo pasivní VZT, nové rozvody vody plastu - potrubí PPR, nové rozvody kanalizace ( HT, KG potrubí, připravíme nové připojení pračky). Vybudujeme jakoukoliv půdní vestavbu v té nejlepší kvalitě. Prostorným půdní celek proměníme v moderní a pohodlné bydlení a to jak u strých rodinných domů, tak u novostaveb. Realizujeme také profesionální opravy a rekonstrukce elektroinstalace. Zajistíme Vám další související práce (elektro revize, podlahové elektrické topení, TV rozvody a PC sítě, různé kabeláže, instalace osvětlení a osvětlovacích systémů, elektro instalace, atd.)

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

KUNCBUILDING s.r.o.

Veškeré stavební práce.

ALFA stav PV s.r.o.

provádění staveb, jejich změny a odstraňování,výroba, zprostředkování obchodu a služeb, velkoobchod a maloobchod, poradenské a konzultační činnosti, zpracování odborných studií a posudků

Lesostavby Třeboň a.s.

Mezi hlavní náplně naší společnosti Lesostavby Třeboň a.s. patří: výstavba komunikací – od lesních cest až k silnicím, náročné ekologické stavby – revitalizace vodních toků, vodohospodářské stavby – výstavbu a rekonstrukce rybníků, vodních toků, čistíren odpadních vod, vodovodů a kanalizace bytová výstavba

BARKARAMA s.r.o.

Stavební práce.

Caldová Miroslava, Ing.

Architektonické návrhy a projektová dokumentace novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, rekreačních objektů, venkovských usedlostí, penzionů, restaurací, hotelů, provozoven a pod nejenom v jihočeském a středočeském kraji.

INTERWAND.CZ s.r.o.

Systémové mobilní příčky prosklené i plné, bezrámové skleněné příčky, luxferové stěny, posuvné a křídlové skleněné dveře, nerezová madla, eloxované U profily. Skleněná zábradlí, sprchové kouty. Specializujeme se na zakázkovou výrobu ze skla a nerezu.

gloma s.r.o.

- Obkladačské práce - Dlaždičské a osazovací práce - Kamenické práce - Zednické práce - Přípravné a pomocné práce - Odborná pomoc a poradenství

Stavební a pece, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti stavebnictví. Realizujeme chodníky, obklady, izolace, sádrokartony či zateplování omítek. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme bytové i nebytové prostory. Vypracujeme projektovou dokumentaci. Opravujeme klenbové stropy. Provedeme sádrokartonářské práce.

EUbuilding a.s.

EUbuilding a.s. realizuje všechny druhy staveb v odvětví pozemního stavitelství – od základů až po stavby na klíč jak rodinných, panelových domů, tak prostorových ploch, hal, supermarketů a dalších staveb. Stavby na klíč nabízíme včetně projektové dokumentace, zahajovacích a dokončovacích prací. Klempířské a zámečnické práce vč. výroby prvků.

Moravia-Malstav s.r.o

Stavební činost

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.