AKEPON s.r.o.

Slovanská alej 1993/28 , Plzeň 32600
Plzeň-město , Plzeňský kraj

Poskytujeme kompletní servis v oblasti solární energie po celé ČR, fotovoltaické systémy (FTV), solární systémy pro ohřev TUV, tepelná čerpadla. Garantujeme kompletní služby, dodání solárních panelů, projektovou dokumentaci, elektroinstalaci, vyřízení administrativy, poradenství, servis. Provádíme instalaci satelitní a anténní techniky a elektronického zabezpečení. Dále též klempířské, pokrývačské, výkopové a zednické práce, odhad nemovitostí a pozemků, pojištění objektu, výrobu nábytku.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

ELEKTRO ABC s.r.o.

Specializujeme se na práce kolem rekonstrukcí a staveb. Hlavní činnosti jsou elektroinstalační práce, instalatérské práce a veškeré řemeslné práce v rámci rekonstrukcí a stavby. Nyní se hlavně zabýváme rekonstrukcemi čerpacích stanic pro Mol, Benzina, OMV a dále se zabýváme rekonstrukcemi v rámci bytů a domů po celé republice.

Truhlářství Škrdla Michael

Všestranná truhlářská výroba na zakázku. Výroba z masivu, dýhovaných desek, LTD a ostatních truhlářských a nábytkových materiálů. Kompletní vybavení interiéru-podlahy, obložení stěn a stropů, schody, stole-stolky,kuchyně, nábytek, postele, eurookna, dveře, obložky, stěny, plovoucí podlahy. Pergole, zahradní nábytek, zimní zahrady, garážová stání, ploty, doplňky.

Münnich s.r.o.

Stavíme moderní průmyslové a zemědělské halové objekty na klíč, dále vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce přístřešků. Součástí procesu je zpracování kompletní projektové a výrobní dokumentace, statického výpočtu a následně pak vlastní realizace díla. Vyrábíme oplocenky do průmyslových provozů, rovné i spádové regály, odbavovací systémy, dílenský nábytek a jiné. Realizujeme kompletní výstavbu polyfunkčních, administrativních a hospodářských budov.

ŠTORKÁN LUBOŠ-ELPOŠ

Pronájem montážních plošin dovýšky 42 metrů, elktromontáže do 1000 V, veřejná osvětlení, montáž a údržba, montáž hromosvodů, montáž vánoční výzdoby, výškové práce: rizikové kácení stromů, prořezávky, drobné opravy střech, nátěry konstrukcí, čistění okapů, montáž reklamních plachet a světelné reklamy Pohotovostní služba 24 hodin/7dní

Tomáš Gramel

revize a montáž hromosvodů,

Ing. Ivo Mayer

Instalace a servis zabezpečovacích zařízení, požární signalizace, kamerových systémů, přístupových systémů, dorozumívacích zařízení. Nabízím třicet let zkušeností v oboru.

Jaroslav Hrdina - Elektroservis

Provádíme elektroinstalace, elektromontážní práce.

Luděk Hučík

Provádím revize elektrických instalací, hromosvodů, spotřebičů a ostatních zařízení, elektromontáže, montáže hromosvodů, rozšiřování proudookruhů. Výroba, opravy a montáž vyhrazených elektrických zařízení, včetně drobných elektrorozvodů.

Elektropráce Spáčil, s.r.o.

Provádění elektroprací na klíč. Rekonstrukce elektroinstalací bytových i nebytových objektů. Montáže protipožárních a přístupových systémů.

OES s.r.o.

Provedeme technické práce, realizaci silových elektroinstalací a osvětlovací techniky průmyslového i bytového charakteru. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací a tepelných čerpadel. Zrealizujeme požární signalizaci ( EPS),zabezpečovací systémy (EZS),digitální i analogové vstupní audio a video systémy. Provedeme dodávku instalaci solárních teplovodních i fotovoltalických panelů, zajistíme i zapojíme požadované spotřebiče. Dodáváme světelné zdroje a svítidla.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.