Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.

Vladimírova 12 , Praha 4 14000
Praha - hl. město , Praha a okolí

Jsme vzdělávací a poradenská společnost, která působí na českém trhu od r. 1995. Zabýváme se především oblastmi controllingu, financí, využití IT, managementu a accountingu. Naše vzdělávací cykly jsou certifikovány společností IES.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

DOMOV MJ s.r.o.

Postavíme Vám Váš domeček kdeko-li po ČR , nemáme projekty domů, ale studie. Dům si můžete s panem projektantem vymyslet sami dle Vašich finančních možností. Vymyslíme Vám tu nejlepší finanční cestu, jak koupit dům i pozemek, praxe 25 let.. Pořádáme DNY otevřených dveří na našich stavbách. Sledujte nás na www.facebook.com/domovmj nebo na www.reality-domovmj.cz

PRIVALI s.r.o.

Zabývá se realitami, finančním poradenstvím, dělá dotace, hypotéky, úvěry.

PROFI-MEN, s.r.o.

Personálně poradenská a vzdělávací společnost, poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů, budování a rozvoj personálních útvarů, personální agentura, výběr řídicích pracovníků a specialistů všech profesí, komplexní psychodiagnostika. Vzdělávání a trénink zaměstnanců, vzdělávání vedoucích první linie a mistrů, tvorba systémů hodnocení zaměstnanců, personální audity, návrhy systému motivace a odměňování, 360 ZV.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.