PRODAG Zlín, s.r.o.

Obeciny XVIII 4180 , Zlín - Příluky 76001
Zlín , Zlínský kraj

Výroba postřikovačů a rozmetadel pro zemědělce a komunální posyp, dovoz, prodej, servis strojů a traktorů pro zemědělství, komunální a lesní technika, technika pro údržbu sportovních ploch a golfových hřišť, sklad pro náhradní díly na tuto techniku, řetězy zimní i zátěžové na traktory a auta, vodní lisy na víno a mošty, štípače na dřevo, poradenská činnost v oblasti uvedených činností.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

AGROCENTRUM ZS, s.r.o.

Základním pilířem je prodej a servis traktorů, sklízecích mlátiček a lisů MASSEY FERGUSON a traktorů VALTRA. Zajišťujeme i prodej a servis strojů pro lesnictví, především speciální lesní traktory VALTRA, navijáky a vyvážecí soupravy a různé štěpkovače. V sortimentu jsou i komunální stroje, traktory MF, LS, sekačky WALKER a STIGA a další malá mechanizace. Nedílnou součástí jsou také dodávky olejů , ale i dalšího spotřebního materiálu, jako síťoviny, folií, spotřebních ND a nářadí.

HM, s.r.o.

Firma se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky, vinařské techniky a technologií.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.