PIKOS KBK s.r.o.

Koterovská 149/27 , Plzeň 32600
Plzeň-město , Plzeňský kraj

Od r. 1998 provádíme podlahy pro průmyslové, zdravotnické, školské i bytové objekty. Nabízíme lité podlahy, stěrky, nátěry z epoxidů, polyuretanů aj. Sanace a rekonstrukce poškozených, zaolejovaných, vytlučených podlah. Antistatické povrchy. Parkovací plochy. Servisy NA. Podlahy s atestem pro zdravotnictví, potravinářství. Podlahy s chemickou i požární odolností. Podlahy pro skladové prostory, pojezd NVZ, VZV, nákl. automobilů. Rampy s vysoce protiskluznou úpravou. Dráhy pro motokáry. Technologii podlah připravuje p. Oldřich Balík tel. 724 119 458, stavař, chemik, který se epoxidy zabývá od r. 1968. Neváhejte nás kontaktovat, Váš problém je naším problémem, těšíme se na spolupráci s Vámi.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

ASTRID Volary s. r. o.

Stavební firma : Betonové podlahy

VIKTORIN STAFA s.r.o.

Provádíme kompletní služby pro suché výstavby, včetně zednických prací tj. bourací práce, celkové interiérové a exteriérové práce. Kompletní sádrokartonářské práce, tj. půdní výstavby, podhledy, příčky a předstěny.

Miroslav Štěch

Provádíme betonové potěry a lité anhydritové podlahy.

Svys, s.r.o.

Naplno se věnujeme realizacím strojních omítek. Především pro klienty z Prahy a jejího severního okolí nabízíme kompletní sortiment zahrnující strojní omítky, sádrové a vápnosádrové omítky, vápenocementové a štukové omítky nebo vnitřní omítky. Také provádíme anhydritové podlahy

MS BETON s.r.o.

Společnost provádí betonové, strojně hlazené betonové potěry, lité betonové a samonivelační podlahy.Doporučujeme Vám realizaci podlah ve vašem bytě nebo domě pomocí strojně hlazených betonových potěrů z těchto důvodů: získáte rovnou, hladkou kvalitní podlahu, urychlíte výstavbu, vhodné do garáží, koupelen, na balkony, do průmyslových prostor, možnost dopravit do velkých vzdáleností, případně výšek.

Vladimír Vítek

Zabýváme se pokládkou pvc podlah, koberců, vinylových podlah, marmolea. Dále provádíme pokládku dřevěných podlah z masivních prken, dvouvrstvých a třívrstvých dřevěných parket.

Sabero CZ, s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojní sádrové a jádrové omítky, litých podlah a zateplovacích systémů.

Josef Tyšer

Pokládky veškerých podlahových systémů, dodávky podlahových krytin, renovace a pokládky dřevěných vlysů a podlah, stěrkování vč. dodání materiálů (podlahové chemie). Dodávka a pokládka PVC a koberců. Působím po celé ČR.

Expres podlahy s.r.o.

Firma ExpresPodlahy vznikla v roce 2013 a zabývá se kompletním servisem a technologiemi související s podlahovinami, podlahovými krytinami, úpravou podkladů pod podlahy a správnou technologii pokládky.

Jiří Piňos

V oblasti průmyslových podlah se pohybujeme již od roku 2003. V projektových pracích od roku 2003. V provádění fasádních prací od roku 2009. Zkušenosti s prováděním průmyslových podlah jsou zúročeny více než 200.000 m2 již realizovaných ploch. Vzhledem k velikosti firmy jsme schopni provádět průmyslové podlahy v denním záběru až 2000 m2 a to v rámci celé ČR.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.