Jiří Dimitrov

Horní Chřibská 194 , Chřibská 40744
Děčín , Ústecký kraj

Zakázková výroba oken a dveří, schodů, zábradlí, plotů, nábytku. Výrábíme okna jednoduše zasklená nebo s izolačním sklem vč. eorooken. Vyrábíme i okna otevíravá ven do starých chalup. Dále i okna do památkových objektů. Tvary oken všechny vč.kulatých a obloukových. Materiál pro výrobu oken - borovice, smrk, modřín, exotické dřeviny. Povrchová úprava - impregnace, základ, lasura stříkaná vysokotlakým zařízením. Dveře vyrábíme vnitřní 40mm,vchodové 68mm. Zárubně,hranolkové,obložkové. Typy dveří všechny vč.obloukových. Rovněž vyrábíme repliky starých dveří. Materiál-smrk,borovice,modřín,jasan,dub a exotické dřeviny. Nábytek vyrábíme z masivu dle přání zákazníka vč. řezbářých prací. Výroba- ložnice, stoly, skřině, komody, knihovny, toaletky, truhly, odkládací stolky, samostatné postele, ozdobné regály na víno atd. Rovněž vyrábíme informační tabule, prkénka na maso, pizzu, na suschi, krájecí prkénka, vály malé a velké. Schody samonosné z borovice, jasanu, dubu, buku a exotických dřevin.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

EPTB s.r.o.

Jsme dopravní společností, zajišťující přepravy nadměrných a těžkých nákladů. Vedle této činností zajistíme pro naše stávající i nové klienty, jak standartní kamionovou dopravu, tak i přepravu kusových zásilek v rámci celé Evropy – i východ.

Inter Star Liberec, s.r.o.

Jsme rodinná, dynamicky se rozvíjející společnost. Zabýváme se mezinárodní kamionovou dopravou a spediční činností. Disponujeme vlastním vozovým parkem složeným výhradně z vozidel splňující emisní normy EURO 5 a EURO 6. Mezi naše hlavní destinace patří Skandinávie a Itálie. Specialitou jsou přepravy na otevřených návěsech.

Rudolf Kinzl

Nabízíme zednické práce, tesařské práce, stěhování, výrobu nábytku na zakázku, realizaci střech.

Zdeněk Matyšek

Nabízíme výrobu a montáž: zimní zahrady, bazénové haly, atypické konstrukce,světlíky, prosklené stěny, hliníková okna a dveře systémů schüco. Dále se zabýváme komplikovanou výměnou poškozených skel, servisem okenních kování..Zajišťujeme kompletní zákaznický servis, individuální přístup, konzultace včetně cenové nabídky zdarma, montáž po celé ČR .

Truhlářství Škrdla Michael

Všestranná truhlářská výroba na zakázku. Výroba z masivu, dýhovaných desek, LTD a ostatních truhlářských a nábytkových materiálů. Kompletní vybavení interiéru-podlahy, obložení stěn a stropů, schody, stole-stolky,kuchyně, nábytek, postele, eurookna, dveře, obložky, stěny, plovoucí podlahy. Pergole, zahradní nábytek, zimní zahrady, garážová stání, ploty, doplňky.

PROFFA s.r.o.

Nabízíme autodopravu do 3,5 t v rámci ČR.

Jaroslav Ambrož

Výroba a montáž keramických stropních panelů. Nabídka stropních panelů podle dokumentace nebo zaměření. Výroba na zakázku včetně atypických rozměrů.

ABC Harmanček, s. r. o.

Truhlářské práce - výroba nábytku na zakázku i s montáží: kuchyně, skříně, interiéry, stavební práce: výkopové práce a stavby RD na klíč

Truhlářství Karel Doležal

Vyrábíme sedací nábytek na zakázku, tvarové a ohýbané překližky, židle, stoly a křesla. nábytek pro divadla a kina

Zdeněk Vokolek

Provádíme rekonstrukce koupelen. Nabízíme zednické, klempířské, pokladačské a obkladačské práce , prodej štěrky a písky,doprava nákladním auto sklápěč AVIA

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.