Josef Sklenář - Biofarma Sasov

Sasov 2 , Jihlava 58601
Jihlava , Vysočina

Soukromá ekofarma: prasata, skot, koně, ovce, kozy, obilniny, luskoviny, brambory, výuka jízdy na koni, vyjížďky, exkurze, vlastní bio jatka, biopotraviny: uherák, kančí lovečák, šunka, vepřové a hovězí maso, zmraz. bramborové tolárky a hranolky.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

ALIMPEX FOOD a.s.

Velkoobchod, výroba a distribuce čerstvých potravin s celorepublikovým pokrytím. V sortimentu naleznete mléčné výrobky, paštiky, saláty, pomazánky, gastro potraviny a další. Porfolio zahrnuje i značky Krajanka, Milkin, Paté du Chef, Philadelphia atd. ALIMPEX FOOD a.s. zajišťuje velkoobchod a distribuci chlazených, mražených i nechlazených potravin. Na trh dodává výrobky vlastních značek (Dr. Halíř, Krajanka, Eiskaffee,Milkin, Zálesák, Polárka)

RCTrading, s.r.o.

Zabýváme se od počátku mezinárodním obchodem se zemědělskými komoditami. Hlavní činností naší společnosti je mezinárodní obchod se zemědělskými, průmyslovými a spotřebitelskými produkty (včetně FMCG).

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.